שעון חכם יוקרתי TAG Heuer Connected Modular 45

מותג היוקרה השוויצרי Tag Heuer חושף דור שלישי לסדרת השעונים החכמים Connected. הדגם החדש מכונה Connected Modular 41, והוא הקומפקטי ביותר בסדרה עד כה עם גוף בהיקף 41 מילימטרים. למרות שהוא קטן מקודמיו, המפרט נשמר או שופר: בפנים הוא נושא מעבד מתוצרת אינטל (Intel), ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה 8 ג'יגה-בייט לאחסון, חיבור NFC ומקלט GPS, כמו גם עמידות למים בעומק צלילה של עד 50 מטרים.

גם מסך ה-AMOLED בהיר ואיכותי יותר, מאחר והרזולוציה שלו נותרה זהה לזו של דגם ה-Modular 45, אך הוא קטן יותר ומכאן צפיפות הפיקסלים רבה יותר (326 PPI). מערכת ההפעלה היא כמובן Android Wear 2.0, בגרסה הכוללת עיצובים בלעדיים המותאמים במיוחד למראה השעון.

TAG תציע את הדגם במגוון של תשע רצועות שונות, הקובעות למעשה את מחיר השעון. האפשרות הזולה ביותר, הכוללת רצועת טיטניום, תעלה כ-1,200 דולרים, המחיר הזול ביותר שנדרש עד היום לשעון חכם מתוצרת המותג. רצועות הכוללות עור יוקרתי ויהלומים יכולות להקפיץ את המחיר באלפי דולרים נוספים, לרף 6,000 הדולרים ומעבר אליו. ניתן, אגב, להשתמש ברצועות הללו גם בשילוב עם שעונים מכאניים קלאסיים של Tag Heuer, למקרה שמחפשים הפסקה קצרה מהעולם הדיגיטלי.

Tag Heuer Connected Modular 41 is designed for smaller wrists has bigger specs image 1