אחרי שגוגל (Google) הכריזה באופן רשמי על השקת שירות הזרמת המשחקים שלה Stadia ב-19 בנובמבר באופן ראשוני, משתמשים חדי עין שמו לב שבקר המשחקים שיעבוד עם השירות לא יעבוד באופן אלחוטי גורף עם כל ההתקנים התומכים בשירות, אלא רק במשחק מול טלוויזיה המצוידת ב-Chromecat Ultra.

זה אומר שלפחות בהשקה הבקר לא יעבוד באופן אלחוטי עם הטלפונים, המחשבים, הטאבלטים ושאר ההתקנים בהם ניתן להריץ את השירות.

ויותר מכך, עדיין לא ברור אם זה יקרה במועד מאוחר יותר עם התקנים שאינם Chromecast לאור מה שנכתב בדף התמיכה ומתייחס לנושא באופן מעורפל משהו: "הבקר של Stadia משתמש בבלוטות' לצורך התקנה ואז מתחבר באמצעות WiFi. בנוסף ניתן לחבר את בקר ה-Stadia שלכם לטלפון, טאבלט או מחשב באמצעות כבל USB המתחבר לחיבור ה-USB-C בבקר".

בכל מקרה כאמור השירות יושק באופן מוגבל עם היציאה לדרך ולפי גוגל המכשירים בהם ניתן להשתמש בהתחלה, מעבר ל-Chromecast, יהיו Pixel 3 ומעלה, Pixel Slate, המחשב Chromebook Tab 10 של אייסר (Acer) וכן Chromebook X2 של HP – רשימה קצרה למדי, אם כי הצפי הוא שתוך מספר חודשים, ובוודאי עד ההשקה הגלובלית ב-2020, היא תתארך באופן משמעותי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.