חברת הזרמת המוזיקה ספוטיפיי (Spotify) שנכנסה זה עתה גם לישראל, מתכננת להציג את מוצר החומרה הראשון שלה. זה יקרה באירוע שתערוך ב-24 באפריל בניו יורק, שם לפי הערכות החברה תשיק רמקול או התקן חכם המשלב יכולת ניגון והזרמת מוזיקה היישר מהשירות.

הספקולציות עד כה הן רבות, ויש הטוענים כי לא מדובר ברמקול חכם לבית אלא דווקא התקן לרכב עם קישוריות סלולרית. לפי הדיווח של The Verge, הפרטים אודות המוצר החדש הגיעו בחודש פברואר האחרון בפרסום של החברה, אשר הציע את המכשיר הייעודי בעבור 12.99 דולרים הכולל גם את התשלום לשירות עצמו. לעת עתה מדובר בתמונת הדמיה שלא ברור כמה המוצר המוצג אכן זהה לזה שיוכרז, אולם ייתכן כי לפחות ברמת השימושיות זה מה שנראה מספוטיפיי.

בין אם זה יהיה רמקול לבית או התקן נייד לרכב, השאלה המרכזית היא האם ספוטיפיי תשלב מסייעת חכמה בתוכה, כזו שדרכה יוכל המשתמש לבקש את השירים הרצויים או להאזין לרשימת השמעה. אם כן סביר כי החברה תשתמש באחת מהמסייעות המוכרות כגון Google Assistant או אלקסה (Alexa) ולא תפתח בעצמה, שכן מלבד האזנה למוזיקה, זו תוכל לסייע גם במגוון נושאים שונים.

כך או כך, אנחנו נדווח על הפרטים כשאלו ייחשפו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.