סוני החלה בהפצת הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה אנדרואיד, Ice Cream Sandwich, למכשיריה, והיום מגיע תורו של ה-Xperia S לקבל את העדכון.

העדכון יגיע בגרסתו האחרונה, 4.0.4, ויכלול שיפורים לווידג'טים של החברה, למסך הנעילה, שליטה על נתוני הגלישה הסלולרית, ועוד. בין השיפורים בגרסה ניתן גם למצוא את נגן ה-Walkman בו טמונה טכנולוגיות לשיפור הסאונד ואפשרות לשתף מוזיקה ברשתות החברתיות. גם נגן הוידאו התעדכן יחד עם אלבום התמונות, וכן השינויים המוכרים של גרסת ICS  בשאר המכשירים כמו שינוי גדלי הווידג'טים במסך הבית, תצוגה ויזואלית של האפליקציות האחרונות שפעלו, פתיחת המכשיר דרך המצלמה וגישה לבר ההתראות ממסך הנעילה. את העדכון ניתן להוריד דרך המכשיר (אך הוא שוקל 200MB ולכן כדאי להיות מחוברים לרשת Wi Fi) או דרך המחשב בשימוש בתכנת הסנכרון של סוני (נמצאת במקור). יש לציין כי סוני כוללת עברית כחלק מהמערכת בגרסה האירופאית כך שמי שברשותו ה-Xperia S יכול לבדוק אם העדכון כבר זמין להורדה.

ה-Xperia S הוא מכשיר הדגל של סוני המשווק זה עתה בארץ, והוא בין הראשונים ממכשיריה לקבל את העדכון. המכשיר כולל מעבד כפול ליבה בתדר של 1.5GHZ, זיכרון RAM של 1GB, מסך בגודל של 4.3 אינץ' מסוג BRAVIA Engine של סוני, מצלמת 12MP שמצלמת ב-Full HD 1080P, זכרון פנימי בנפח של 32GB, ועוד. להצצה הראשונה שלנו על המכשיר.  (Sony Mobile)

קרא עוד:  סמסונג רשמה פטנט על טלפון עם מסך נשלף

וידאו: מה חדש בעדכון ICS ל-Xperia S