באירוע Blizzcon האחרון, חברת המשחקים בליזארד (Blizzard) הכריזה על משחקים ותוספות שונים, ביניהם גרסת Remaster מרשימה ל-Warcraft 3, גיבורה חדשה בשם Ashe למשחק Overwatch ועוד. ההכרזה האחרונה והשנויה במחלוקת באירוע הייתה על משחק מובייל חדש בסדרת דיאבלו בשם Diablo Immortal. ההכרזה הזו, בדומה להכרזה על משחק ה-C&C החדש שחשפה EA באירוע ה-E3 האחרון, תפסה המון מעריצים לא מוכנים בזמן שהם ציפו למשחק חדש בסדרה למחשב האישי ולקונסולות.

בדקות שלפני ההכרזה הקהל נראה מאוד נלהב, אולם אחרי ההכרזה הדברים נראו אחרת לגמרי. לא רק שהקהל לא היה מרוצה מהככרזה, המבוכה שררה לאחר ההכרזה בין המעריצים שמצידם ניסו להבין במה מדובר. אחד המעריצים אפילו תהה אם מדובר בבדיחת "אחד באפריל" ממש מוקדמת.

גם בפורומים וברשתות החברתיות המעריצים לא ריחמו על החברה ודאגו להפיץ את זעמם בכל דרך אפשרית: בערוץ היוטיוב של Diablo, סרטון הטריילר הסינמטי של המשחק זכה למבול אדיר של דיסלייקים (המספר נכון לכתיבת הכתבה עומד על 430 אלף) ותגובות שנעות בין צוננות לארסיות של ממש. ברשת הטוויטר משתמשים מסוימים הביעו את חוסר שביעות הרצון שלהם כלפי המשחק.

בנוסף, מעריץ קנה את הדומיין PlayDiablo4.com ושם בו הפניה לאתר של… Path of Exile, משחק ה-ARPG החינמי שזמין לקונסולות ה-Xbox One והמחשב האישי.

המשחק Diablo Immortal צפוי להיות משחק MMO שידרוש משחקנים להיות מחוברים לרשת בכל רגע נתון, וניתן יהיה לשחק בו לבד לגמרי או עם חברים בקבוצה. המשחק יכלול את מערכת ה-Loot המוכרת מסדרת משחקי Diablo, וכמובן לאירועים ספציפיים יהיו ציוד ונשקים מיוחדים משלהם.

קרא עוד:  אנשים נגד בינה מלאכותית - ב-Angry Birds אנחנו עוד מנצחים את המכונה

לפי שחקנים ששיחקו ב-Diablo Immortal במהלך אירוע ההכרזה, מדובר דווקא במשחק יחסית טוב וכיפי, כשמציינים שהוא דומה מאוד ל-Diablo 3 במשחקיות ומותאם בצורה טובה מאוד לטלפונים חכמים, אבל כנראה שהתזמון של ההכרזה ואיך ש-Blizzard התנהלה באירוע העיב על Diablo Immortal.

פורסם לראשונה באתר Vgames