כנס 2018 BlizzCon, הכנס השנתי של מפיצת ומפתחת המשחקים בליזארד (Blizzard), סיפק הפתעה אחת שהרבה שחקנים אולי ישמחו לשמוע: Diablo חוזר לתחיה, אחרי הבטחות רבות, בפרק חדש שיכונה Diablo Immortal. עם זאת אליה וקוץ בה: המשחק זה יגיע לראשונה למכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד ו-iOS, ולא בטוח שזה מה שחובבי Diablo חיכו לו.

Diablo Immortal הוא משחק תפקידים/פעולה שעלילתו מתרחשת בעשורים שבין Diablo II ל-Diablo III. את המשחק ניתן לשחק לבד או ביחד עם שחקנים נוספים כשניתן לבחור באחד מבין שישה סיווגי דמויות שונים כמו ברבי, מכשף, לוחם ועוד.

כאמור מדובר בכותר חדש לחלוטין בסדרה שתוכנן מהיסוד עבור מכשירים ניידים. השליטה במשחק תתבצע באמצעות מחוות מגע וכפתורים וירטואלים על המסך. המשחק אמור להיות חינמי, ולמרות זאת בבליזארד מסרו כי מדובר בכותר ראוי עם הקדשת תשומת לב רבה למשחקיות.

המשחק מפותח בשיתוף פעולה עם נטאיז (NetEase), חברת טכנולוגיות אינטרנט סינית בה נעזרה המפתחת בעבר כדי להביא את כותרי החברה למדינת הענק.

כרגע טרם הוכרז תאריך יציאת המשחק, אך בחברה צינו כי הוא "יגיע בקרוב". שהיא כבר מאפשרת לשחקנים להיכנס לאתר החברה ולהירשם מראש כדי לקבל הודעה להוריד את המשחק כשזה יושק בחנויות האפליקציות.

Diablo Immortal סרטון משחקיות

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.