יצרנית המכשירים הטיוואנית הסתבכה, לאחר שצו בית משפט אסר עליה למכור חלק ממכשיריה דרך מפעילת הסלולר המקומית והגדולה במדינה דויטשה טלקום (Deutsche Telekom).

התביעה הוגשה על ידי Acacia Research Group היושבת בטקסס כנגד המפעילה בהתבסס על פטנט הקשור לטכנולוגיית קידוד קול משנה שעברה. התובעת כבר הסדירה את הרישוי עם חברות טכנולוגיות שונות כמו אפל, סמסונג, וואווי, אמזון ואחרות, אולם עם HTC היא לא הצליחה להגיע להסדר, ככל הנראה בשל מצוקות התקציביות בהן נמצאת החברה מזה תקופה ארוכה.

דויטשה טלקום אכן אישרה את פסק הדין שניתן אולם טוענת כי מכירות המכשיר עדיין מתקיימות דרך ערוצי המכירות ברשת בחנות המקוונת שלה וכי קיום הצו יתרחש בהמשך החודש. עוד היא אומרת כי היא מנסה לעבוד עם HTC כדי לצמצם את הפגיעה בלקוחות.

זו שנה לא פשוטה ל-HTC הרושמת שוב הפסדים כספיים ועם הכנסות שצנחו ב-40 אחוז בהשוואה לשנה שעברה. החברה צמצמה כח אדם וגם את דחתה השקה של מוצרים כמו משקפי המציאות המדומה Vive, אך נראה כי מצבה העגום לא הולך להשתנות בזמן הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.