חברת HTC הודיעה כי היא מתכננת להשיק בחודש אפריל הקרוב את משקפי ה-Vive, משקפי המציאות המדומה שנמצאות תחת פיתוח שלה בשיתוף-פעולה עם Valve. כשהציגה החברה את מהודרת המפתחים של משקפי ה-Vive היא הצהירה כי תשיק מספר מצומצם של משקפי מציאות-מדומה לצרכנים כבר בסוף 2015, תאריך יעד שהחברה לא תעמוד בו.

בתוך כך, לפני ההשקה המתוכננת, החברה תייצר עוד 7,000 יחידות של ערכות פיתוח. ב-CES, תערוכת האלקטרוניקה הבידורית שתתקיים בחודש ינואר בלאס-וגאס, החברה תציג את הדור השני של משקפי ה-Vive.

מסתמן כי שנת 2016 תהיה השנה בה משקפי המציאות המדומה יפרצו אל חיינו כשחברות כמו אוקלוס או סוני יאפשרו לצרכנים לרכוש משקפיים מסוג זה. בין הדגמים המדוברים: Oculus Rift למחשב האישי או PlayStation VR לקונסולת PlayStation 4, למרות שהתענוג לא יהיה זול.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.