לאחר השקה מצומצמת בארה”ב ואנגליה לפני כשבועיים, מיקרוסופט החלה בשחרור גרסת הסקייפ לדפדפן לכלל העולם. מעתה, כל אחד בעל חשבון סקייפ יוכל להתחבר ללא צורך בהתקנת תוכנה, ויוכל להתחבר למעשה מכל מחשב גם אם הוא נמצא מעבר לים.

Skype for Web מספק את אותה חווית משתמש לגרסה השולחנית והמלאה של התוכנה. גרסת הדפדפן כוללת את שלל היכולות השונות החל מצ’אט בין אנשי קשר, שיחות קוליות וגם שיחות וידאו, אולם כדי להשתמש בשיחות הקוליות נדרש להתקין תוסף בזמן הגלישה באתר וכמובן, מצלמת רשת לשיחות הוידאו. זאת בהמשך להטמעת התוכנה בגירסאות חדשות של אופיס, שסקייפ נמצאת בבעלותה של מיקרוסופט.

סקייפ תומכת ברוב הדפדפנים – כרום, אינטרנט אקספלורר, ספארי ופיירפוקס כך שהדרישות הבסיסיות הללו בהחלט יכולות לסייע למשתמשים הזקוקים לשוחח עם חברים ומשפחה מרחוק גם ללא גישה לרשת באופן קבוע.

למרות התחרות הקשה מצד פייסבוק וגוגל, סקייפ עדיין נחשבת לשירות פופולרי בעולם, ולדברי החברה כ-33 מיליון שעות של שיחות וידאו מתבצעים דרכה מידי יום, על ידי 300 מיליון משתמשים פעילים. סקייפ נרכשה על ידי מיקרוסופט בשנת 2011 במחיר של 8.5 מיליארד דולר ומאז החברה ממשיכה להוסיף חידושים כמו התרחבות לפלטפורמות חדשות, תרגום סמולטני בזמן אמת ועוד.

כדי להיכנס לשירות יש להתחבר לחשבונכם כאן.