סמסונג (Samsung) הכריזה בשבוע שעבר על ה-Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8) עם מערך צילום כפול שאימצה לראשונה במכשירי הדגל וכבר נראה כי היא מתכננת להביא זאת גם למכשירי שוק הביניים. כך עולה מהדלפה של מכשיר חדש שיוכרז בקרוב בשם Galaxy J7 Plus, שיצטרף לסדרה שזכתה לרענון לפני כחודשיים.

Galaxy J7 Plus צפוי להגיע עם זוג חיישנים בגבו שהראשון באבחנה של 13 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/1.7, והחיישן השני באבחנה של 5 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/1.9. לאלו צפויה להתווסף גם המצלמה הקדמית שבאבחנת 16 מגה-פיקסל. עוד נאמר כי מצלמת המכשיר תאמץ מספר מאפיינים שהוצגו ב-Note 8 כמו Live Focus ובמסגרתו המצלמה מבצעת שימוש בזוג החיישנים על מנת לאפשר בחירת את אזור המיקוד הרצוי לאחר צילום התמונה.

שאר המפרט של ה-J7 Plus כמעט זהים ל-Galaxy J7 2017, כאשר הוא מגיע עם מסך שגודלו 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p, ומערכת העל-שבב צפויה להיות Exynos 7870 עם מעבד מתומן ליבות, וזיכרון עבודה (RAM) בנפח 4 ג'יגה-בייט. בנוסף לכך, זיכרון האחסון צפוי להגיע בנפח 32 ג'יגה-בייט הניתנים להרחבה בעזרת כרטיס MicroSD. הסוללה בקיבולת 3,000 מיליאמפר/שעה, ולבסוף צוין כי המכשיר יריץ את גרסת אנדרואיד 7.1.1 וגם הלחצן הייעודי ל-Bixby נמצא בו.

תאריך ההכרזה על המכשיר או מחירו טרם פורסמו, ונאמר כי יהיה זמין בצבעים שחור, זהב וורוד ויושק תחילה בתאילנד ובסין, ומשם יופץ לשווקים נוספים.