השמועות כבר קיימות, התמונות כבר הודלפו, גם תאריך כבר יש, ורק נותר לסמסונג להשיק סוף סוף את מכשיר ה-Galaxy S II בארה”ב (ביקורת). אין כמעט ספק כי זה יתרחש ב-29 לאוגוסט באירוע שתערוך סמסונג למכשיר החדש באירוע בניו-יורק, וגם אנו יודעים כי יהיו מספר גרסאות למכשיר בהתאם לרשת בו הוא יפעל: כך ראינו את הרקולס הענק עם מסך 4.5 אינצ', דגם SGH-I927 עם מקלדת מלאה ומכשיר נוסף לרשת AT&T השומר על המראה המקורי.

כולם יכילו את המפרט המקורי של ה-Galaxy S II המוכר (כפול ליבה 1.2GHz, זיכרון 1GB, מסך 4.3 אינצ' SuperAMOLED Plus, מצלמה 8 מגה פיקסל fHD), רק עם שינויים בגודל המסך ותוספות שונות.

בינתיים, סמסונג מכינה את השטח להגעתו הצפויה של המכשיר(ים), ומשחררת פרסומת חדשה בו נראה לכל אורך הסרטון את המכשיר כפי שאנחנו מכירים אותו, אולם בסיום נראה כי כפתור הבית הוחלף בארבעה כפתורי מגע בתחתית המסך ומסגרת מתכת סביב התוחמת פינות מעט יותר מעוגלות. כך נחשפנו לגרסה נוספת, אולי המרכזית של המכשיר בארה”ב המנסה לא להידמות למכשיר האייפון עם כפתור הבית המרכזי, ולהימנע כמה שיותר מלהסתבך עם אפל. אנחנו ממתינים להכרזה הרשמית, בינתיים צפו בסרטון שבהמשך.

עדכון: סמסונג מכריזה על Galaxy S II בארה"ב

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.