בתחילת השבוע, סמסונג (Samsung) החלה בפריסת עדכון מאי אל משפחת מכשירי ה-Galaxy S10, העדכון כולל בתוכו את תיקוני האבטחה של אנדרואיד לחודש זה לצד שיפורים בקישוריות לרשתות Wi-Fi ולחיבור ה-Bluetooth וכן שיפור למצב הצילום הלילי הידני שהגיע עוד בעדכון של החודש הקודם. אך היום הוחלט בסמסונג (Samsung) לעצור את הפריסה של העדכון בעקבות דיווחים על תקלות.

שעות לאחר פריסת העדכון XXU1ASE5 אל מכשירי ה-Galaxy S10, S10 Plus ו-S10e, החלו לעלות לרשת דיווחים אודות תקלות, שונות שנתקלו המשתמשים. בין היתר התקבלו תלונות על חוסר תגובה של אפליקציות, השהייה התגובה ללחיצות על המסך, חוסר של תגובה של קורא טביעת האצבע ועד לקיפאון מלא של מערכת ההפעלה עד למצב הדורש אתחול כפוי.

ניסיונות לפתור את הסוגיות הללו עם התקנה מחדש של האפליקציות, ניקוי של זיכרון מטמון (Cache) ואפילו איפוס מלא של מערכת ההפעלה העלו חרס.

כאמור, בעקבות הדיווחים פרסת העדכון הופסקה וזה אינו זמין להורדה מהשרתים. מסמסונג טרם נמסרה הודעה בנושא ולא ניתן צפי לפריסת תיקון שיטפל בסוגיות המוזכרות לעיל.

עדכון: סמסונג החזירה את העידכון לאחר התיקון

Samsung Galaxy S10

סמסונג הכריזה על Galaxy S10 לצד S10 Plus ו-S10e כדגם המוזל בסדרה. הוא נושא מסך מקצה לקצה בגודל 6.1 אינץ' עם חור קטן בתצוגה למצלמה הקדמית. Galaxy S10 מבוסס על שבב Exynos 9820 עם מעבד מתומן ליבות לצד 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועד 512 גיגה-בייט לאחסון. מערך הצילום כולל זוג חיישני 12 מגה-פיקסל ועוד 16 מגה-פיקסל עם עדשה אולטרה רחבה. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד בגרסה 9.0

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.