עוד לא חלפו להן 24 שעות מפרשת הפגם בייצור מכשירי ה-Galaxy Note 4 שגורם, לטענת המשתמשים, לרווח בין מסך המכשיר למסגרתו, וסמסונג (Samsung) אומרת בתגובה: הרווח צפוי ומקובל.

הפרשה, שכבר זכתה לכינוי Gapgate#, מגוללת את תלונותיהם של משתמשי מכשיר ה-Galaxy Note 4 החדש שהושק לפני מספר ימים ספורים בקוריאה, בכך כי קיים רווח גדול בין מסך המכשיר למסגרתו, עד כדי כך כי ניתן להכניס פנימה כרטיס גודל של כרטיסי אשראי. בעוד תגובתה הלא רשמית של סמסונג כי היא מודעת לפגם בייצור המכשירים הגיע כמה שעות לאחר פרסום הפרשה, תגובתה הרשמית והמתחמקת יש לומר של סמסונג, גם היא, לא איחרה לבוא:

"אנחנו מודעים לרווח שנוצר בין המכשיר למסגרתו בחלק ממכשירי ה-Galaxy Note 4", כך אמרה סמסונג בתגובתה הרשמית. מלבד זאת, לטענת החברה, הפער גם קיים ואף מופיע במסמכיו הרשמיים של מכשיר ה-Galaxy Note 4 וכי ייתכן ויגדל עוד יותר נוכח "הטלטלות המכשיר", לדברי החברה. "הפער הקיים (הרווח), הינה תכונה נדרשת במכשיר הגלקסי הנוט 4", כך כתוב במסמכיו הרשמיים של המכשיר. "לאורך זמן, כתוצאה מחיכוך בין חלקים במכשיר עצמו, הפער עלול עוד להתרחב מעט", נכתב בהמשך. יחד עם זאת, ציינה החברה כי "אין כל חשש ברווח הקיים וכי הרווח לא יפריע בתפקודו התקין של המכשיר".

על פניו, ניתן לראות בתגובתה של סמסונג מעין תשובת התחמקות, שכן כמה שעות לאחר פרסום התמונות המדוברות טענה החברה כי היא מודעת לבעיה. כך או כך, בלתי סביר להניח כי הרווח הקיים הוא "הכרח חיוני לקיומו של המכשיר", דבר הנשמע מוזר וצריך לראות זאת בעיניים כדי לשפוט. המכשיר צפוי להגיע בחודש הקרוב למדינות נוספות ברחבי בעולם וגם כן בישראל, כך שאם מדובר אכן בבעיה חזותית וודאי נשמע על כך עוד בהמשך.