דיווחים ראשונים ברשת מעידים על כך כי, לכאורה, קיימים מספר פגמים רציניים בייצור של מכשיר הפאבלט החדש של סמוסנג (Samsung), ה- Galaxy Note 4.

מספר משתמשים ברחבי העולם שקיבלו לידיהם את מכשיר ה-Note 4 החדש שהושק לא מזמן, הבחינו בכך כי קיים רווח משמעותי בין מסך המכשיר לבין מסגרתו. לא רק זאת בלבד, לדברי המשתמשים הרווח הקיים כה גדול ומשמעותי עד כי ניתן להכניס שני כרטיסים כעוביים של כרטיסי אשראי שונים למיניהם. על פי הדיווחים, סמסונג מודה כי אכן קיימת בעיה מסוימת והיא מודעת לרווח המשמעותי במכשירי ה-Note 4 שהושקו לפני ימים ספורים בלבד ברחבי קוריאה, אך לפי שעה טרם הציעה פתרונות אפשריים לבעיה או תוכנית החלפה למשתמשים שקיבלו מכשירים כאלה.

נראה כי על רקע החלטתה של החברה להקדים את השקתו של המכשיר החדש, כנראה לאור תחילת המכירה של ה-iPhone 6 Plus אותו השיקה חברת אפל (Apple) לפני כשלושה שבועות, היא קצת זירזה מדי את העבודה של בקרת האיכות (QA) שלה. סמסונג, כך נראה, צפויה לספוג לא מעט ביקורות וייתכן כי בקרוב נשמע גם על תוכנית להחלפת המכשירים – אך לא סביר כי הדבר ייקרה בטווח זמן המידדי אם בכלל.

samsung-galaxy-note-4-gap

בתוך כך, המשתמשים לא הסתירו את מחאתם מהתכנון הלקוי של המכשיר והעלו לרשת מספר תלונות שמלוות בתמונות. על פניו, אומנם הבעיה אינה נראית חמורה באופן משמעותי, אך חשוב לזכור כי לאורך זמן הדבר עלול להתבטא בכניסת אבק, לכלוך, לחות ומים למכשיר. כך או כך, אלו הם רק דיווחים ופרטים ראשונים בלבד, כך סביר שפרטים נוספים כגון היקף וממדי התופעה יתגלו בימים הקרובים.