יחד עם האומניה פרו, הושק מכשיר ה"לייט" של סדרת אומניה. ה-Omnia Lite הוא מכשיר WM  (הדומה ל-Omnia HD) בעל מסך מגע 3" 240X400 וממשק TouchWiz 2.0. המפרט דומה לשאר המכשירים שנחשפו לאחרונה (GPS ,WiFi, microSD) אך ככל הנראה הוא לא מתוכנן להגיע לישראל בשלב זה.

Samsung OmniaLite

דור 3.5 המבוסס על קווי העיצוב של ה- OmniaHD ומשלב מסך מגע מסוג TFT resistive, בגודל 3.0" וברזולוציית WVGA (240X400). ה- Samsung OmniaLite הינו מכשיר חכם בעל מצלמת 3.2 מגה-פיקסלים עם צילום וידאו ברזולוציית VGA (640X480) באיכות 30fps, אנטנת GPS פנימית ותמיכה ב- A-GPS לשם ניווט בדרכים, Geo-tagging לתיוג תמונות גיאוגרפי. למכשיר זיכרון פנימי בנפח 150MB לאחסון תכנים, תמיכה בכרטיסי MicroSDHC עד לקיבולת של 16GB, חיישן תנועה מובנה לסיבוב צג המכשיר בהתאם למצב האחיזה, ממשק USB מהיר ודפדפן אינטרנט נוסף בשם Opera, לגלישה ידידותית באינטרנט.

ל-Samsung OmniaLite תמיכה בקבצי DivX, XviD ו- WMV9, ובקבצי MP3, WMA ו- AAC, ותקשורת Wi-Fi אלחוטית בתקן 802.11 b/g לגלישה חינמית דרך 'נקודות חמות'. כמו כן, למכשיר מעבד ARM עוצמתי במהירות 667MHz, תמיכה בחיבור אל שרתי DLNA דיגיטליים להורדת תוכן חינמי, מילון T9 מובנה לאיות קל ומהיר, רדיו FM סטריאופוני כולל RDS, ותקשורת Bluetooth סטריאופונית (v2.1, A2DP).

המכשיר ישלב את ממשק המשתמש המשודרג של החברה – TouchWiz UI 2.0 ויציע חווית שימוש אינטראקטיבית, הודות למסך ה- Widgets.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.