כאילו נגמרו הסיבות לריב: שתי היצרניות הקוריאניות הגדולות שכבר נפגשו לא פעם בבתי המשפט מצאו סיבה נוספת לריב בניהם – המילה “Unpack”. אתר החדשות במזרח ETNews מדווח כי סמסונג לא אהבה ש-LG השתמשה במילה “Unpacked Event” בהזמנה לאירוע ב-7 לאוגוסט שבו צפוי להיחשף מכשיר ה-Optimus G2, והגישה תלונה למשרד הקניין הרוחני כדי למנוע מהחברה להשתמש במילה הזו.

נראה כי סמסונג טוענת כי המילה Unpack בשימוש עם המילה Event, היא הדרך היחודית בה היא חושפת מוצרים חדשים באירועים שהיא עורכת וכי הדרך שבה LG השתמשה במילה היא גניבה. כידוע, סמסונג אכן משתמשת בצמד המילים “Unpacked Event” באירועים לחשיפת מכשירים מסדרת הגלקסי, והמילה מסמנת גם את הדרך המוכרת של הבלוגרים להציג בוידאו את “פתיחת קופסה” לגאדג’טים חדשים.

סמסונג לא הצליחה במשימתה, והבקשה נדחתה מהסיבה שהמילה אינה יכולה להיות סימן רשום או להרשם כזכויות יוצרים לגוף מסוים בשל השימוש הנפוץ בה. ב-LG טענו כי הם כבר השתמשו במילה Unpack פעמים רבות בעבר באירועים שונים עוד לפני סמסונג והיא לא מתכננת לשנות את ההזמנה לאירוע הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.