סמסונג (Samsung) הציגה את קו טלוויזיות ה-QLED שלה לשנת 2018, וכפי שהבטיחה עוד במועד ההכרזה על ביקסבי (Bixby) – המסייעת הדיגיטלית היא כעת חלק בלתי נפרד מכל הדגמים. מיקרופון המותקן בשלט הרחוק של הטלוויזיה מאפשר העברת פקודות קוליות לצורך שליטה בערוצים, חיפוש תכנים ואף שינוי עוצמת השמע. בנוסף, ניתן לשלוט במכשירי אלקטרוניקה חכמים, כגון מקררים או מכונות כביסה, התומכים בשירות SmartThings של סמסונג.

חידוש נוסף בו מתהדרים בחברה הוא ״Ambient Mode״, תצוגת תכנים או מידע על גבי המסך בזמן שהוא כבוי, תוך צריכת אנרגיה מינימלית. בסמסונג מציעים מספר אפשרויות: תצוגה של מזג האוויר או כותרות מאתרי חדשות, תצוגת של צילום רקע נבחר, או תצוגת תצלום של הקיר עליו תלויה הטלוויזיה, לצורך יצירת אשליה של שקיפות. חידוש נוסף, טכנולוגיית תצוגה בשם Direct Full Array, מחלקת את המסך לאזורים שונים, בהם מותקנים חיישנים השולטים באופן מדויק ברמת הבהירות ואמורים לשפר את תצוגת הצבעים הכהים והבוהקים.

מגוון הטלוויזיות כולל דגמים שונים בגדלים של בין 55 ל-88 אינץ'. כל הדגמים מציגים תכנים באיכות 4K ותומכים בתצוגת +HDR10, אם כי רק הדגמים היקרים ביותר הם אלו שייהנו מתצוגת ה-Direct Full Array המשופרת. הטלוויזיות צפויות להגיע לחנויות בארה״ב במהלך השבועות הקרובים.