סמסונג (Samsung) שחררה עדכון לאפליקציית Samsung Health, הזמינה להורדה בעבור רוב מכשירי האנדרואיד. הגרסה החדשה, שישית במספר, מציגה עיצוב חדש ואלגנטי הכולל מסך בית הניתן להתאמה אישית, כך שהמשתמש יכול לבחור אילו נתונים הוא מעוניין לראות עם הפעלת האפליקציה.

בנוסף, בהתבסס על מחקרים המוכיחים כי אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לרדת במשקל ולשמור על כושר היא לעשות זאת כפעילות חברתית משותפת, מציגה האפליקציה אפשרויות משודרגות לשיתוף הכוללות משלוח סרטוני וידאו והישגים (ריצה למרחק ארוך, שמירה על מספר מסוים של צעדים ליום וכו׳) מהיר עם חברים. איזור נוסף באפליקציה מוקדש לתכנים מומלצים ברשת, כגון מאמרים בנושאי כושר ותזונה נכונה.

Screenshots of the updated Samsung Health app, Samsung Health 6.0.

שלא במפתיע, אפליקציית Samsung Helath מציגה שיפורים גם בחיבור למכשירים לבישים מתוצרת סמסונג, בהם ה-Galaxy Watch החדש שהגיע לאחרונה לישראל. באמצעות האפליקציה מסוגל השעון לעקוב אחר 39 סוגים שונים של אימוני כושר, תוך שהוא מזהה אותם באופן אוטומטי. תכונה נוספת ובלעדית לאפליקציה היא האפשרות להתייעץ עם מומחים בנושאי תזונה וכושר ולשאול אותם שאלות מקצועיות, אם כי שירות זה זמין רק במדינות ושפות מסוימות – עברית היא לא אחת מהן.

האפליקציה זמינה גם להורדה כבר כעת במכשירי האנדרואיד ובהמשך אמורה סמסונג להציג עדכון גם עבור מכשירי iOS.