סאני, היבואנית הרשמית של סמסונג (Samsung) בישראל בקטגוריית הטלפונים החכמים, הכריזה כי החלה במכירתו של השעון החכם Galaxy Watch שנחשף לפני כחודש. בסאני מצפים לביקוש גבוה יחסית לשעון החדש, ועל כן נערכה היבואנית עם מלאי של כ-5,000 יחידות במהלך תקופת ההשקה הראשונית.

ה-Galaxy Watch זמין לרכישה בשני דגמים, אחד בגודל 42 מילימטרים ובצבעי ורוד ושחור, שיימכר תמורת 1,499 שקלים, והשני בגודל 46 מילימטרים בצבע כסף שימכר תמורת 1,699 שקלים. רוכשי Galaxy Note 9 יוכלו לקבל את השעון (בכל אחד משני הדגמים) תמורת תוספת של 999 שקלים במסגרת מבצע שיימשך עד סוף החודש.

מה חשבנו על Galaxy Watch? בביקורת המלאה

השעון מבוסס על מערכת ההפעלה Tizen בגרסה 4.0, ומסוגל להתחבר הן למכשירים מבוססי אנדרואיד והן למכשירי אייפון. הוא עמיד בפני מים ואבק בתקן IP68, וכן בצלילה לעומק של עד 50 מטרים. עיצובו אמור להעניק תחושה של שעון אנלוגי קלסי, אולם הוא כולל יכולות טכנולוגיות מתקדמות כגון מענה לשיחות, מעקב מדויק אחר פעילויות ספורטיביות או שינה, GPS מובנה וסוללה שיכולה לטענת סמסונג להספיק לעד יומיים של שימוש. השליטה נעשית באמצעות מגע או חוגה מסתובבת המאפשרת הפעלת פונקציות שונות, בדומה לדגם ה-Gear S3 הוותיק.

יתר המפרט כולל מסך Super AMOLED בגודל 1.2 או 1.3 אינצ׳ (בהתאם לדגם) וברזולוציה של 360X360 פיקסלים, שבב Exynos 9110 כפול ליבה בתדר 1.15 גיגה-הרץ, זיכרון בנפח של 4 גיגה-בייט לאחסון מוזיקה או תמונות. בארה״ב ובחלק ממדינות אירופה משווקת סמסונג דגם נוסף של השעון הכולל חיבור LTE עצמאי לרשת הסלולר, אולם זה ככל הנראה לא עומד להגיע לישראל בקרוב.

קרא עוד:  סנאפ הכריזה על משקפי Spectacles 3 עם מצלמה נוספת

וידאו: Galaxy Watch בביקורת מלאה