רוב מכשירי סדרת Galaxy S6 של סמסונג (Samsung) לא יקבלו עוד עדכוני אבטחה חודשיים, שנועדו להגן עליהם מאיומי שנתגלו לאחרונה. למעשה, אם להסתמך על הרשימה העדכנית של היצרנית הקוריאנית, המפרטת אילו מכשירים צפויים לזכות לעדכוני אבטחה ותחת איזה לוח זמנים, נראה כי רוב דגמי Galaxy S6 שהושקו ב-2015 הוסרו ממנה כליל ולא יזכו לעדכוני אבטחה כלל – לא על בסיס חודשי, וגם לא על בסיס רבעוני (Quarterly).

הדגמים שהוסרו מהרשימה הם Galaxy S6 המקורי, דגם ה-S6 Plus וה-S6 Edge, כולם הושקו לפני כשנתיים. שני דגמים מאוחרים יותר, ה-S6 Edge+ וה-S6 Active, עדיין מופיעים כדגמים שיזכו לעדכונים חודשיים, אך נראה שיוסרו ממנה גם הם כאשר יגיעו לשנתם השלישית בשוק.

מי שימשיכו להתעדכן מהדגמים היותר וותיקים זוהי סדרת Galaxy A5 של 2015 ומעלה, דגמי Galaxy Tab S2 ו-S3 וכן דגמי Galaxy J1/J3.

סמסונג הבטיחה בעבר כי כל דגמי ה-S6 יזכו לעדכון לגרסת Oreo (גרסה 8.0) של מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android). ביטול עדכוני האבטחה החודשיים לא מעיד בהכרח כי סמסונג החליטה לבטל את עדכון מערכת ההפעלה עצמה, וסביר להניח שהעדכון המובטח ל-Oreo יכיל גם שיפורי אבטחה. עם זאת, מרגע שיושלם תהליך עדכון זה, יוותרו מכשירי Galaxy S6 חשופים לאיומי אבטחה חדשים.