סמסונג (Samsung) עדיין לא שחררה רשמית את עדכון האנדרואיד 8.0 'אוראו' למי ממכשיריה, אבל בתוכנית הוא לעדכן מספר רב של טלפונים, כך  לפי רשימה הודלפה לרשת והתפרסמה היום לראשונה.

לפי מקור בתעשייה שמקורו בסין, סמסונג מתכננת לשדרג את רוב מכשיריה שהושקו במהלך השנתיים האחרונות, כולל דגם ה-Galaxy S6 שהושק באפריל 2016 וכן דגמי ה-S6 Edge ו-S6 Edge Plus. כמו גם יעודכנו דגמי ה-Note כשהוותיק שבניהם הוא Galaxy Note 5. כן אפשר למצוא גם את Galaxy Note 7 במהדורת Fan Edition שהושק השנה במספר מדינות בעולם לאחר שהדגם המקורי נגנז כזוכר בשל בעיית הסוללה.

מבין מכשירי הביניים, חלק מסדרת Galaxy A הפופולרית של 2016 ומעלה תזכה לשדרוג אנדרואיד 8.0 ובניהם Galaxy A5 ו-Galaxy A7. כמו גם סדרת Galaxy J ובראשם Galaxy J7 מהדורת 2016 ו-2017 וכן סדרת Galaxy C החדשה יותר. בתחום הטאבלטים ברשימה מצוינים המוצרים הבולטים שהשיקה ב-2017 ובשנה החולפת.

ברשימה אלו מכשירים בני עד 18 חודשים – כפי שהחברה נהגה בעבר, אך עם זאת יש לציין כי לא ברור האם אכן יופץ העדכון באופן גורף לכלל המכשירים ומתי זה יקרה. מלבד זאת דגמים שהופצו בישראל ונרכשו דרך מפעילות הסלולר או בייבוא מקביל – ייתכן כי לא יזכו לעדכון המיוחל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.