סמסונג (Samsung) הודיעה על השקת סדרה של מוצרים חדשים שנחשפו בתערוכת IFA 2018 שנערכה בספטמבר האחרון: שעון Gear Sport, צמיד Gear Fit2 Pro והדור השני לאוזניות נטולות החוטים Gear IconX.

שעון ה-Gear Sport המוצע למכירה ב-1,399 שקל, מיועד עבור חובבי הכושר והספורט בדגש על שחיינים. השעון בעל לאטימות של 5 אטמוספרות (5ATM), שזה אומר עומק של עד 50 מטר מתחת לפני הים וזה בהחלט לא מעט. הוא עבר גם בדיקות מליחות וכן בעל עמידות לפגיעות ונפילות.

מלבד זאת, Gear Sport כמעט שזהה במפרט ל-Gear S3 Class. כך הוא מגיע עם מסך 1.2 אינץ' Super AMOLED עגול ברזולוציה 320×320 פיקסלים, זאת במקום 1.3 אינץ' ב-S3 Classic. השבב הפנימי הוא עם מעבד כפול ליבה 1.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה 768 מגה-בייט, אחסון של 4 ג'יגה-בייט וסוללה, שהוקטנה במעט ל-300 מיליאמפר. יש גם מקלט GPS ו-WiFi מובנה.

צמיד הניטור Gear Fit2 Pro מציג מספר שיפורים כמו אטימות משופרת למים ויכולות מעקב אחר שחייה – בדומה ל-Gear Sport. הצמיד כולל תצוגת Super AMOLED קמורה בגודל 1.5 אינץ' וברזולוציה של 216×432 פיקסלים. כמו כן, כולל המכשיר מקלט GPS מובנה, 4 ג'יגה בייט של נפח אחסון פנימי וסוללה בהספק של 200 מילי-אמפר/שעה.

ניתן לעקוב באמצעותו אחר פעולות ספורט, למדוד דופק, מרחק, וקצב התקדמות. הוא יכול לפעול באופן עצמאי גם ללא שימוש בטלפון צמוד ובעל רצועה ארגונומית הנסגרת היטב. הוא פועל על מערכת ההפעלה Tizen כמו שאר השעונים החכמים של החברה. המחיר הוא 899 שקל.

 

אוזניות Gear IconX 2018 זכו לעיצוב מעודכן וקל משקל. אלה מספקות עד 7 שעות ניגון מוזיקה מתוך הזיכרון הפנימי, הנחשב לשיפור משמעותי בהשוואה לשעתיים בדור הקודם. השליטה מתבצעת במחוות על דופן אחת האוזניות כמו גם קבלת הנחיות קוליות ומעקב אחר הכושר ונתוני ההתקדמות בכל פרקי זמן. ניתן לאחסן שירים על גבי האחסון הפנימי בנפח 4 ג'יגה-בייט ולהטעין עד שלושה מחזורי טעינה נוספים באמצעות הכיסוי הנייד. המחיר לצרכן הוא 799 שקל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.