נראה כי סמסונג (Samsung) עדיין מאמינה בעתיד הטאבלטים, לפחות בכל הקשור לשימוש הפרטי. החברה תשיק בקרוב את Galaxy View 2, טאבלט גדול מימדים עם מסך 17.5 אינץ’.

אמנם לא מדובר בטאבלט הגדול הראשון של החברה, וב-2015 היא הציגה את Galaxy View עם מסך גדול מעט יותר. הדגם החדש מאפשר להציב אותו על רגלית בצורה רוחבית בזווית של 30 מעלות, כך שניתן להשתמש בו לעבודה על השולחן. לרגלית יש גם חור גדול מאחור, שנועד ככל הנראה לאחיזה נוחה יותר כאשר נושאים אותו ביד.

טרם ידוע איכות המסך של Galaxy View 2, אם כי הדור הקודם היה ברזולוציית Full HD, כך שאפשר להניח כי הוא לא יהיה פחות מזה. עוד נאמר כי הוא יתבסס על מערכת העל שבב Exynos 7885 תוצרת סמסונג, לצד זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 64 גיגה-בייט. הסוללה שודרגה והיא בעלת קיבולת של 12,000 מיליאמפר.

לפי הסרטון שדלף גם כן לרשת, Galaxy View 2 יושק בארה”ב ברשת AT&T האמריקאית.

עדכון: סמסונג הכריזה על Galaxy View 2

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.