הדבר הגדול הבא, תרתי משמע, מבית סמסונג (Samsung) הוא טאבלט ענק בגודל של לא פחות של 18.4 אינץ' (!).

הטאבלט השמועתי, שנחשף היום תחת השם Galaxy View, הוא כפי הנראה הגדול ביותר שיש מבוסס אנדרואיד ומיועד לדברי החברה, לספק צרכי בידור, צפייה בווידאו וכלי עבודה נייד: "בסמסונג אנו מחויבים ליצור הזדמנויות חדשות ולהביא לצרכנים את חווית המובייל הטובה ביותר. אנחנו מאוד מתרגשים להציג את Galaxy View, המספק דרך חדשה לצרוך וידאו ותכנים בדרכים. " אמר ג'יי קיי שין, מנכ"ל סמסונג.

הטאבלט מצויד במסך 18.4 אינץ' ברזולוציה של 1920 על 1080 פיקסלים בלבד, הוא רץ על שבב מתומן ליבות מדגם Exynos 7580 מתוצרתה של סמסונג יחד עם זיכרון עבודה של 2 ג'יגה בייט RAM ואחסון פנימי בנפח 16 או 32 ג'יגה בייט בהתאם לדגם. יש לו גם סוללה בהספק של 5700 מיליאמפר המספקת לגבי סמסונג כ-8 שעות עבודה של וכן תמיכה ברשת הדור הרביעי, רמקולים סטריאופוניים ומצלמה קדמית של 2.1 מגה פיקסל.

באופן מפתיע, סמסונג לא ייעדה את הטאבלט הענק לשימוש עסקי, ולא הציגה יכולות מיוחדות כפי שכבר עשתה בדגמים הקודמים, לפחות כרגע.

סמסונג לא חשפה את מחירו הרשמי, אך בדיווח מתחילת השבוע נראה הטאבלט במכירה מוקדמת במחיר התחלתי של 599 דולר לגרסה הבסיסית (32GB / WiFi).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.