נראה כי בעקבות התלונות על זליגה של זכרון RAM במכשיריה החדשים, ולאור הבטחתה לתקן בעיה זו, משחררת היצרנית עדכון גרסה חדש המיועד לבעלי הגלקסי S6 מאירופה.

העדכון החדש, שמשקלו קטן למדי ונאמד ב-140 מגה-בייט בלבד, זמין כאמור אך ורק לבעלי מכשיר החדש הדגל החדש של סמסונג אותו ניתן להוריד ישירות ממנגנון ההורדות מהאוויר (OTA). חשוב לציין עם זאת כי העדכון החדש אינו גרסה חדשה למערכת ההפעלה עצמה, שכן המכשיר עדייו נושא את גרסת האנדרואיד לוליפופ 5.0.2 אותה קיבלו חלק מהמשתמשים בחודש שעבר, אלא אך ורק עדכון קושחה למכשירי החברה עצמה.

הבאג כזכור, גרם לאפליקציות להיסגר מוקדם מהצפוי, כך שברגע שהמשתמש חזר לאפליקציה לאחר מעבר לאחת אחרת, היא ביצעה רענון מחדש לתוכן, בין אם מדובר בגלישה באינטרנט,  בפייסבוק ועוד.

על פי הדיווחים השונים ברשת שלאחר העדכון, מורגש שיפור ניכר בביצועי המכשיר ובמהירותו, ונראה כי החברה עמדה בהבטחתה לתקן את בעיית זליגת זיכרון ה-RAM שללא ספק הורגשה אצל חלק מהמשתמשים השונים, בעיקר באנגליה. בנוסף, כך לפי הדיווחים, תוקנו גם בעיות שונות שהשפיעו על אתחולן של אפליקציות שונות וכי באופן כללי המכשיר רץ ומגיב "הרבה יותר חלק", כהגדרתם של המשתמשים.

הגרסה החדשה, כאמור, נושאת את מספר הבילד G920FXXU1AODG וזמינה להורדה ישירות ממנגנון העדכונים מהאוויר. טרם ידוע על התקלה במכשירים המשווקים בישראל.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.