מכשיר הדגל של חברת סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S6, עדיין עושה צעדים ראשונים בשוק, מה שאומר שמשתמשים חוקרים ומוצאים בו לא מעט באגים, כצפוי עם גירסה ראשונית של מכשיר חדש. בפורום המפתחים XDA החלו לעלות טענות של משתמשים כי הטלפון הולך ומאט לעיתים , והעריך שהסיבה היא ככל הנראה חלוקה לא נכונה של הזיכרון הפנימי (ה-RAM).

"שמתי לב כי המערכת מרעננת או מפעילה מחדש את האפליקציות לאחר שאני חוזר אליהם לאחר זמן קצר בלבד, ולא נשמרת הפעולה האחרונה בה הפקסקתי. " אמר אחד המשתמשים, "אפילו הטלפון בן השנתיים שלי מסוגל לשמור על היישומים פתוחים." משתמשים אחרים התלוננו כי המערכת משתמשת בזיכרון העבודה באופן מוגבר וכי בכל זמן נתון ישנה צריכה של כ-80-90 אחוז מנפחו ורק סגירת יישומים ידנית או הפעלה מחדש פותרת את הבעיה.

אחד המשתמשים החליט לפנות רשמית לחברת סמסונג דרך אתר הפייסבוק שלה באנגליה, וקיבל את התגובה הבאה: "אנחנו נמצאים בתהליך של שחרור מיקרו-עדכונים כדי לתקן בעיות שקשורות בביצועי המכשיר והיציבות שלו. המשיכו לבדוק עבור עדכונים למכשיר שלכם דרך 'הגדרות' – 'על המכשיר' – 'עדכוני תוכנה' – 'עדכן כעת'". יחד עם זאת, הפוסט לא ציין מתי צפוי להופיע עדכון חדש.

ככל הנראה, התקלה קיימת במספר גרסאות של המכשיר במדינות מסוימות, ועד כה לא דווח על תקלה דומה במכשירים המופצים בישראל. כך או כך, החברה אכן מודעת לבאג המדובר, ותתייחס לכך בקרוב.