אם כבר הספקתם לשדרג את מכשיר ה-Galaxy S II לגרסת ה-ICS הרשמית או זו בעברית, יש לכם הזדמנות לקבל גם את מסכי הבית והממשק של ה-TouchWIZ החדש המגיע עם מכשיר ה-Galaxy S III. החברים ב-XDA הצליחו לעשות זאת כפי שציפינו מהם, בזכות הרום הרשמי של המכשיר החדש שהגיע לרשת בשבוע שעבר ועד כה גם ה-S Voice, העוזרת האישית של סמסונג כבר זמינה להורדה כקובץ לכלל המכשירים.

הלאצ'ר לא יעבוד על מכשירי Galaxy S II הפועלים על Gingerbread, לכן נדרש שדרוג של ICS המבוסס על הרום הרשמי של סמסונג כך שרומים כמו של Cyanogen הוא לא יפעל. המשתמש Smando אשר המיר את ה-ToucWIZUX מספק אותו בשתי גרסאות – האחת בסידור של 4 אייקונים לרוחב (כפי שהרומים מגיעים כיום) והשנייה עם 5 אייקונים. בנוסף, מפתחים אחרים לקחו את הרום והמירו את הלאנצ'ר גם עבור ה-Galaxy Nexus וה-Galaxy Note.

ככל הידוע, הלאנצ'ר על ה-Galaxy S II פועל כשורה, זאת לאחר מספר גרסאות שכבר יצאו בהם נמצאו באגים שונים שתוקנו, אך בכל אופן למי שמוכן ורוצה לקחת את הסיכון אנו ממליצים לגבות את המכשיר ולקרוא את ההוראות לפני שמתחילים. אם הצלחתם, דווחו לנו בתגובות.

להורדה:
(Galaxy S2 | Galaxy Note | Galaxy Nexus (Add-on) | Galaxy Nexus (Launcher

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.