הכל כבר מוכן לקראת השקת הגלקסי אס 3 ב-29 למאי. הוא כבר נמכר במכירה מוקדמת, נפרץ וכעת גם הגיע הרום הרשמי של המכשיר. האנשים ב-XDA Developers הצליחו להניח את ידם על הרום המלא והרשמי (Stock) והפיצו אותו להורדה באתר.

בשביל המפתחים ומפתחי הרומים, זהו מכרה של זהב שכן באמצעות הרום המודלף ניתן יהיה לפתח רומים “מבושלים” אחרים ולהוסיף להם פיצ’רים שאינם קיימים עוד לפני שהמכשיר בכלל הושק. אבל לא רק רומים מבושלים יאפשר הרום המודלף אלא גם ניתן יהיה ניתן לנצל את היישומים הנוספים שסמסונג הטמיעה במכשיר כמו ה-Smart Stay המזהה מתי המשתמש מסתכל על המסך ומונע את כיבויו וה-S-Voice, העוזרת אישית בפקודות קוליות בדומה לסירי. למעשה, יישום התחליף לסירי כבר הודלף בסוף השבוע לרשת להורדה כקובץ APK והותקן על ה-One X.

לרוב המשתמשים זה עוד מוקדם להוריד את הרום ובטח שהוא עוד לא עבר את השינויים הדרושים, אך מי שרוצה לבצע בחינה מוקדמת, מוזמן להוריד את קובץ ה-zip בנפח 786 מגה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.