לא, זהו לא מכשיר הגלקסי אס 3, או שיש לנו כל מידע ממשי על המכשיר הבא של סמסונג, אבל האתר Concept-Phones הביא לנו תמונה שמנסה להמחיש את המראה שלדעתו הוא צפוי לקבל, ויש לציין כי הם עשו עבודה טובה למדי.

אפשר רק לדמיין כי המכשיר הבא יהי דק עוד יותר מקודמו, ללא כפתורים ועיצוב חדשני ומעניין. מסך המגע צפוי לגדול לפחות כמו ה-Galaxy Nexus שבגודל 4.65 אינצ’ וייתכן גם שנראה 5 אינצ’ ויתמוך ברזולוציה של 1280×720, המצלמה תצמח לבין 10 עד 12 מגה פיקסל ואף ישנו סיכוי גם לפלאש Xenon חזק. השמועות שצפו בעבר אף אומרות כי סמסונג תעבור למעבד בעל 4 ליבות במהירות 1.5GHz והזיכרון הפנימי יגדל ל-1.5GB RAM כאשר בצד האחסון הוא יספק אפשרות לבין 32GB ל-64GB וחריץ הרחבה לכרטיס זיכרון מסוג microSDXC. את סוללה נקבל חזקה יותר וכמובן גם גרסת ה-ICS תרוץ על המכשיר עם ממשק ה-TouchWIZ 5.0.

הדמיון בין התמונה למוצר העתידי כנראה לא רחוקים ויחד עם המפרט המצוין כאן הוא יכול להיות המכשיר המנצח לשנה הבאה, וגם כזה אשר ייקבע אלו מכשירים יגיעו אחריו. כל שנותר לנו להמתין לשמועות נוספות עד אשר ייחשף בתערוכת MWC שתערך בעוד פחות מחודשיים. (מקור)

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.