אי אפשר להכחיש כי סדרת מכשירי ה-Galaxy S II נחשבים לטובים ביותר כיום ואולי גם לבין הנמכרים בעולם זאת בזכות מעבד חזק, מסך איכותי ומערכת מצוינת, לכן, הציפייה מסמסונג גבוהה מאוד אם מסתכלים לעבר הדורות הבאים. שנת 2012 מעבר לפינה וסמסונג עובדת על דור ההמשך של המכשירים כדי להציגם בתערוכת MWC שתערך בפברואר כמידי שנה. למרות שזה מוקדם, אולי מוקדם מידי, יש כאלה ברשת שכבר מנסים לשער כיצד ייראה מכשיר הדגל הבא של סמסונג, ה-Galaxy S III.

4 ליבות
תחילה יהיה וודאי דגש על המעבד שסמסונג מפתחת בעצמה. אם היום אנו רואים כפול ליבה 1.2Ghz או 1.5GHz, קרוב לוודאי שנקפוץ ל-2GHz ויותר, למעבד ארבע ליבות. הזיכרון יגדל לאזור ה-1.5GB והאחסון הפנימי לסטנדרט של 32GB וגם כרטיס הגראפי ידע לספק ביצועים טובים יותר בזכות תוספת של ליבה או יותר.

עוד יותר גדול
בנוגע למסך, נצפה לראות את SuperAMOLED III עם רזולוציה גבוהה יותר של 1024×1280 וצפיפות פיקסלים של 352ppi, זאת במקום ה-SuperAMOLED Plus ברזולוציה בסיסית של 800×480. ומה לגבי גודלו? הערכות אומרות כי גודל של 4.5 כפי שהוצג במכשירי ה-GS2 לארה”ב יהיה במינימום, ואף ייתכן כי נגדל לכיוון 4.65 אינצ'.

לצלם כמו במציאות
שיפור בחיישן המצלמה הוא דבר מובן מאליו, כך גם איכות הוידאו. אמנם החיישן יגדל ב-2 מגה פיקסל לכיוון ה-10, אך הוידאו, Full HD 1080p כמובן, יוכל לספק 60 פריימים לשנייה. נראה גם שיפור באיכות החיישן ותמונות שיצאו לנו מרוחות או עם רעש רב, ייראו טוב יותר.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על המערכת על שבב החדשה Exynos 9825 לפני ההכרזה על Note 10

קסטה לכולם
גרסת האנדרואיד הבאה שצפויה לצאת עד סוף השנה, ה-Ice Cream Sandwich (או ICS) תספק תמיכה במעבדי הליבות המרובות, ותדע לנצלם בצורה יעילה כך שהביצועים יגיעו לא רק מכיוון המעבדים אלא גם במערכת ההפעלה. יחד עם זאת, סמסונג תביא את גרסת ה-TouchWIZ 5.0 שעדיין לא ברור מה יהיה שם בפנים, וייתכן כי נראה ליטושים קטנים בשל הדרישה של גוגל ליצרניות להשתמש בממשק המקורי שמגיע עם המערכת.

סוללה
למרות שהמסך יצרוך פחות סוללה, ואותו הדבר נכון גם למעבד, אנחנו עדיין דורשים מהטלפון שלנו להחזיק יותר מיום עבודה ולכן, אנו נראה סוללה של 2000mAh ויותר, ולמרות חוזקה לא ישפיע על עוביו של המכשיר.

המפרט נשמע לנו כחלומי, אבל מציאותי למדי. בימים שמדברים על מעבדי 4 ליבות ומסכים גדולים, וכאחת ממובילות הטכנולוגיה, על סמסונג להוכיח כי היא מסוגלת לספק את הסחורה. מה אתם אומרים? כיצד ייראה המפרט של המכשיר הבא? (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.