החודש סמסונג רושמת את ההשקה המשמעותית ביותר שלה למכשיר ה-Galaxy S III כאשר הוא הוא יושק בכל רשתות הסלולר הגדולות בארה”ב. סמסונג הכריזה כי הוא תשיק גרסאות מותאמות לרשתות AT&T, Sprint, T-Mobile, Verizon Wireless ו-US Cellular במהלך החודש הקרוב.

השקה זו משמעותית במיוחד עבור סמסונג שכן שם היא ניהלה במהלך השנתיים האחרונות קרב בחנויות ובבית המשפט מול אפל וה-iPhone, ואת הגעתו המאוחרת של ה-iPhone הבא היא מקווה לנצל במחירים נמוכים ובשיווק אגרסיבי.

גרסתו האמריקאית עברה עיצוב קל הנראה בקימור בגבו של המכשיר. גם המפרט, כצפוי, יהיה זהה, אולם כאן מדובר בשבב של Qualcomm הכולל את מעבד כפול הליבה מדגם  Snapdragon S4 שפועל בתדר של 1.5GHZ, וזיכרון RAM משודרג של 2GB, בדומה לדגם היפני והקנדי, וכן תמיכה בתקשורת דור רביעי LTE. שאר המפרט נשאר אותו הדבר, עם מסך 4.8 אינצ' ברזולוציה של 1280X720, מצלמת 8MP, תקשורת WiFi, NFC וסוללת 2,100mAh. המכשיר יימכר שם במחיר התחלתי של $200 עם 16GB ו-$250 ל-32GB לחבילת שירות בהתחייבות לשנתיים כאשר הוא יושק החל מהיום ב-Verizon, כשבוע אחרי כן ב-US Cellular וב-21 לחודש בשאר הרשתות.

כבו את ה-S-Voice
משתמש מפורום האנדרואיד באתר Android Central מייעץ למשתמשים לבטל את ה-S Voice לקבלת תגובה מהירה יותר של כפתור הבית. כאשר אפשרות ה-S Voice מופעלת, לחיצה כפולה על כפתור הבית תשגר את העוזרת. לטענתו של המשתמש, לחיצה אחת על כפתור הבית מובילה להשהיה ארוכה מצד המכשיר, שכן זה מחכה לראות האם תלחצו לחיצה שנייה על מנת להפעיל את העוזרת הווירטואלית, אם לא תלחצו אחרי זמן קבוע מראש, הוא יחזיר אתכם למסך הבית כפי שרציתם. ללא ספק טיפ נחמד, שיוכל לעזור להרבה משתמשים שלא מוצאים שימוש ב-S Voice והיו מוכנים לוותר עליה על מנת לקבל חווית שימוש שותפת יותר במכשיר.

קרא עוד:  פרצת אבטחה בבטא של iOS 13 מאפשרת גישה לסיסמאות

פופולרי בבריטניה
נתונים שהגיעו מהאתר uSwitch המבוססים על חיפוש ברשת ורכישות בחנויות, הציגו כי המכשיר החדש של סמסונג תופס את המקום הראשון בבריטניה בחודש מאי – זאת על חשבון ה-iPhone 4S אשר תפס את ההובלה לפני כחודש בלבד ולפניו היה עד כה במקום הראשון ה-Galaxy S II. נראה שלמרות שהושק לפני יותר משנה, ממשיך ה-Galaxy S II לככב ולהציג נתוני מכירות מרשימים ביותר. עוד ניתן לראות מהנתונים שמכשיר Windows Phone לא נמצא ברשימה וכי יש לצפות שמצב זה עתיד להשתנות עם שחרורה של Windows Phone 8. כמו כן ניתן לראות שסדרת ה-Galaxy S היא לא היחידה של סמסונג שמככבת בטבלה וניתן למצוא שם גם את ה-Galaxy Ace וה-Galaxy Note, ואת סדרת מכשירי ה-One של HTC שנכנסה בסערה לשוק ומקבלת את הכבוד המגיע לה. את המקום העשירי והמכובד מקבל ה-Xperia S של סוני (ביקורת מלאה בקרוב).