סמסונג מדווחת היום על היקף מכירות גבוהה במיוחד למכשיר ה-Galaxy S II שהחל להימכר בשבוע שעבר. תוך פחות משלושה חודשים מכרה סמסונג 5 מיליון יחידות בכל העולם, בממוצע של מכשיר בכל שנייה וחצי.

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר: "בתוך כשבוע מיום ההשקה בארץ נמכר מכשיר Samsung Galaxy S II בקצב מכירות של מכשיר לדקה. הסמארטפון החדש כבש במהרה את ליבם של הצרכנים הישראלים וזוכה להצלחה רבה, כפי שבאה לידי ביטוי בשוק מכשירי הסמארטפון העולמי".

המכשיר בולט במיוחד מספר מדינות באירופה ובניהם בריטניה, צרפת וגרמניה שם הוא כבש את המקום הראשון במכירות תוך כחודשיים מאז החלה מכירתו ובקוריאה שרק בחודש האחרון הוא היווה 56% ממכירות הסמארטפונים שם.

JK Shin, נשיא וראש חטיבת התקשורת הסלולארית בסמסונג אלקטרוניקס: "בתוך מספר חודשים מועט, הצליח ה-Samsung Galaxy S II להוביל את תעשיית הסמארטפונים. מאז השקתו בסוף חודש אפריל השנה, מכשיר ה-Samsung Galaxy S II זכה לגידול משמעותי בקצב המכירות שלו. הדבר המצביע על אמון ותמיכה של המפעילות השותפות ברחבי העולם, אשר בחרו במכשיר כמכשיר הדגל שלהן."

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.