קוצצים ציפורניים? ממתינים במתח להשקה? רשת אורנג’ פרסמה כי מכשיר ה-Galaxy S II יושק אצלה ביום שני הקרוב, ה-25.7.

“היי חברים, חשוב לנו לעדכן אתכם לפני כולם אודות תאריכי ההשקה הקרובים:

Sony Ericsson Xperia Play יושק מחר יום חמישי ה-21/07/2011

Samsung Galaxy S II יושק ביום שני ה-25/07/2011”

העדכון הגיע מעמוד הפייסבוק של אורנג’ סמארטי, המדריך ומסייע למשתמשי הסמארטפונים שגם מוסיף כי ה-Xperia Arc, מכשיר הדגל של סוני אריקסון יושק ברשת כבר מחר. בשבוע הבא אנו נראה את ה-Galaxy S II ברשת אורנג’ , אולם עד כה היא היחידה שהכריזה על תאריך השקה רשמי, ואנחנו ממתינים גם לסלקום ופלאפון שיודעו על התאריך הסופי.  באירוע שערכה לכבוד ההכרזה בתחילת החודש מסרה סאני תקשורת כי כי ההשקה צפויה להיערך במקביל בכל הרשתות בארץ, כך שייתכן כי בשבוע הבא אנו נראה את המכשיר צץ אצל כולם. (מקור, תודה ל-yDroid!)

עדכון – 08:50: גולשי האתר מעדכנים אותנו כי סלקום ופלאפון פרסמו את המחיר. בסלקום 130.5 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים (4,698 ש"ח סה"כ) ולמדברים מעל 299 ש"ח בחודש יקבלו זיכוי וישלמו 15 ש"ח בחודש. בפלאפון המחיר דומה –  134.9 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים (4,856.4 ש"ח סה"כ) ולמדברים מעל 249 ש"ח לחודש ישלמו 15 ש"ח.  לא זול כלל יש לציין ושוב, המבצעים רובם מיועדים לבעלי חשבון מנופח.

קרא עוד:  גם בפרטנר מוכנים להשקת סים אלקטרוני עם Apple Watch

עדכון 2 – 9:40: קיבלנו הודעה הרשמית כי המכשיר הושק היום (21.7) ברשת סלקום ופלאפון, את המחירים אתם כבר יודעים.

עדכון 3: ביקורת סלולר: Samsung Galaxy S II, מלך השכונה

סקירת הוידאו שערכנו למכשיר בהמשך, בקרוב תגיע גם הסקירה המלאה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.