סמסונג (Samsung) מעוניינת להפוך את עט הסטילוס הדיגיטלי שלה למוצר נחשק ופונקציונלי הרבה יותר: לפי מסמכי הגשת פטנט שנחשפו לאחרונה היא מעוניינת לשלב בה גם מגנון צילום.

בשרטוטים שנחשפו ניתן לראות שילוב של רכיב ומנגנון אופטיים במרכז העט, בחלק שממוקם בצמוד מעל לחוד 'הכתיבה' שלו, כאשר ממנו ועד לקצה ישולבו עוד ארבעה חיישנים ובראשם חיישן הצילום ואפילו יכולות לזום. בחלק האמצעי מוצג מודול נוסף שמטרתו להעביר את הנתונים אל המכשיר הנייד, שנכון להיום זהו ה-Galay Note.

מדובר אם כך בניסיון של החברה להפוך את העט ליחידת צילום עצמאית. כזו שתוכל לספק פתרון לצילום מהיר ונייד, בדגש על ניידות מוגבלת וזמן עבודה קצר. כיום עט ה-S Pen משלב יכולות חכמות יותר ומסוגל לשמש ככפתור הצילום. סמסונג הטמיע בעט סוללה הנטענת כאשר העט מונחת במקומה. לכן הדבר הבא מבחינתה הוא לנסות ולהביא מצלמה נוספת לעט עצמה. עם זאת, אין הדבר מעיד כי אכן היא מסוגלת לשלב את הטכנולוגיה לתוך העט.

כך או כך, סמסונג בינתיים מתכוונת לשמור על הפרדה בין סדרת ה-Note לסדרת ה-S שלה, כך שהעט לא אמור להיות משולב במכשירי ה-Galaxy S 10 שההכרזה הרשמית עליהם תהיה בהמשך החודש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.