מפרטו המלא של הגלאקסי נוט 4 (Galaxy Note), פאבלט הדגל הבא מהסדרה המוצלחת של סמסונג (Samsung), נחשף במלואו  בזכות שימוש ביישום ה-Antutu, כך מדווח ברשת. על פי פרטים אלו אשר מצטלבים עם נתונים אחרים שהועלו על ידי אתר מכירות אינדונזי, נראה כי קיבלנו את התמונה הכמעט מלאה.

כך מתברר כי גודלו של המסך יישאר ללא שינוי, וסמסונג בניגוד להרגלה, לא תגדיל את הדור הבא לעומת הדור הנוכחי ולכן המסך יעמוד על 5.7 אינץ', נתון שכבר הודלף לגביו בעבר. בניגוד לגודל המסך, רזולוציית המסך כן הגדל מ-Full HD היא תעבור לרזולוציית 2K עם 1440X2560 פיקסלים, ולכן צפיפות המסך תעמוד על 515 פיקסלים לאינץ'.

שבב הליבה שיריץ את המכשיר יגיע בהתאם לדגם, Snapdragon 805 לדגם SM-N910S עם תמיכה ב-LTE Advanced, או שבב Exynos 5433 לדגם SM-N910C, אשר נראה כבר במבחני ביצועים והצליח לעקוף את זה של Qualcomm. יחד עם זאת הוא יכלול, לראשונה גם כן מסמסונג, זיכרון פנימי (RAM) של 4 ג'יגה-בייט, אחסון לבחירה בין 16 ל-64 ג'יגה-בייט ואפשרות הרחבה עד 128 ג'יגה-בייט באמצעות כרטיס זיכרון. המצלמה גבו תספק 16 מגה-פיקסל, עם פלאש כפול ומייצב תמונה אופטי. ניתן יהיה לצלם וידאו באיכות של 4K ב-30 פריימים לשנייה, או באיכות FHD ב-60 פריימים לשנייה.

המכשיר יוכרז בעוד פחות מחודש, בתערוכת IFA שבברלין ב-3 בספטמבר. מוקדם יותר השבוע סמסונג פרסמה טיזר ראשון, ועם מפרט עשיר ועיצוב חדש סמסונג תנסה לשבות שוב את לב לקוחותיה.