למרות שתאריך ההשקה של הפאבלט החדש של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy Note 4, הולך ומתקרב, החברה הדרום קוריאנית מצליחה עדיין לשמור לעצמה את רוב הפרטים המדויקים לגבי המכשיר. בינתיים היא ממשיכה להכין את השטח לקראת ההשקה, ובפרומו חדש שנחשף באתר רשמי של החברה בשפה הסינית, היא מעבירה מסר לצופים בו היא מנסה להראות עד כמה סדרת ה-Note מקרבת בין בני המשפחה. עם זאת, גם בפרומו הזה היא לא ממש חושפת פרטים לא ידועים מעבר ליכולת להשתמש בעט האלקטרונית כדי ליצור סיפור בקלות, וגם זה לא בדיוק משהו חדש.

בסרטון נראים זוג הורים שהתווכחו ביניהם, וכן נראה גם בנם הצעיר שנכח בסיטואציה. הבן, ששם לב שאמו עזבה את הבית בבוקר עצבנית, ורואה כיצד האב לא בדיוק יודע מה לעשות, מחליט לקחת את העניינים לידיים ומשתמש ב-Note כדי לשלוח ציורים ותמונות לאמו ולגרום לפיוס בינה ובין האב. הסוף, איך לא, שמח.

הסרטון קצת מרגש, בכל זאת, אבל מי שינסה למצוא בו רמזים טכניים קצת יתקשה. עם זאת, דיווחים שהודלפו מוקדם יותר השבוע, חשפו תמונות שאולי מצביעות על מאפיינים חיצוניים של המכשיר החדש. מחרושת השמועות עד עתה הולכת ונבנית תמונה של מסך בגודל של 5.7 אינ.', זהה בגודלו לזה של ה-Note 3, אך עם רזולוציה של 1,440×2,560 פיקסלים. המערכת על שבב, Snapdragon 805, תרוץ במהירות 2.7 ג'יגה-הרץ, זיכרון ה-RAM יהיה של 3 ג'יגה-בייט וזיכרון האחסון הפנימי יעמוד על 32 ג'יגה-בייט. המצלמה האחורית, יחד עם מנגנון לייצוב תמונה, תצלם ברזולוציה של 16 מגה פיקסלים. הקדמית תסתפק רק ב-4.

 

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.