אחרי שסמסונג שחררה את ה-Premium Suite לגלקסי אס 3, משחררת החברה הקוריאנית גם את העדכון 4.1.2 למכשיר הגלקסי נוט 2. מדובר בעדכון שמשדרג לא רק את גרסת מערכת ההפעלה, אלא גם מביא כמה שינויים לממשק ה-TouchWIZ של החברה.

אז מלבד השינויים הפנימיים של מערכת האנדרואיד, העדכון החדש כולל מספר אפשרויות כמו כיבוי המסך המפוצל שמאופשר כברירת מחדל, התאמת פאנל ההתראות העליון כמו האפשרות לבטל את בר הבהירות האוטומטי, בחירת כפתורים וכן אפקט דיו חדש לפתיחה של מסך הנעילה. חלק מהדברים הללו היו כבר זמינים לבעלי האס 3, ואילו להם הגיע המסך המפוצל רק עכשיו, כך סמסונג מיישרת קו לשני המכשירים הפופולרים שלה הכוללים את אותם המאפיינים בדיוק. בנוסף, נאמר כי הדפדפן כעת זורם ופועל בצורה חלקה יותר אחרי העדכון, וגם מקלדת של סמסונג המקורית תומכת מעתה בהקלדה בסוויפ (Swype).

מי שברשותו מכשיר הנוט 2 בגרסה הבינלאומית אשר רכש אותו לא אצל המשווקת המקומית, אמור לקבל את העדכון באופן אוטומטי והוא מופץ אט אט ברחבי העולם וגם דרך תוכנת ה-Kies. מי שלא מוכן להתאפק, ימצא את הרום להורדה ב-XDA.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.