סמסונג החלה לשדרג מכשירי גלקסי אס 3 בעולם לגרסת האנדרואיד האחרונה, ה-4.1.2 עם המסך המפוצל. כך אנו מקבלים דיווחים מהרשת וגם מגולשים כי הם קיבלו עדכון אוטומטי למכשיר. מדובר בעדכון לגרסה הבינלאומית ולמשתמשים אשר רכשו את המכשיר לא דרך המשווקת בארץ (סאני), וכי מדובר בעדכון שימושי מאוד המביא חלק מהפיצ’רים של הנוט 2 לגלקסי אס 3.

כפי שדיווחנו כאן לראשונה, העדכון מביא את פיצ’ר החלון המפוצל (Multi Window) המאפשר לעבוד במקביל על שני חלונות נפרדים, ובכל אחד מהם נוכל לפתוח יישום אחר מרשימת היישומים המוגדרים. בנוסף, העדכון מביא את אפשרות ה”סיבוב החכם” המסובב את המסך ביחס לעיני המשתמש, התאמה אישית של הכפתורים בבר ההתראות, הגלרייה החדשה, יישום ה-Paper Artis וה-Page Buddy.

העדכון כבר זמין לחלק מהמכשירים בעלי רום אירופאי שהחלו לקבל את השדרוג. אצלנו בישראל גרסה זו נמצאת בשלבי בדיקות וצפויה להגיע בקרוב, אך מי שמעוניין (ומבין) יכול להוריד את הרום הישראלי ולהתקינו באופן ידני, כפי שפרסמנו על כך בחודש שעבר.

וידאו: סמסונג מציגה את Premium Suite

>> סמסונג מציגה מקרן פיקו זעיר לסדרת הגלקסי
>> כיסוי Flip Cover זמין למכשירי הגלקסי
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.