רבים כנראה כבר הספיקו לשכוח, אבל אי שם באוגוסט 2018 לצד ה-Galaxy Note 9, סמסונג (Samsung) חשפה גם את ה-Galaxy Home, רמקול חכם שטרם הגיע לחנויות, אולם כעת יש תאריך השקה משוער.

מנכ"ל סמסונג אלקטרוניקס (Samsung Electronics) קים קיון-סוק, אמר ל-Korea Herald כי "רמקול ה-Galaxy Home, אשר יהיה מרכז למוצרי הבית של סמסונג, מתוכנן להיות הושק במחצית השנייה של השנה". או במילים אחרות, הוא צפוי להגיע בחודשיים הקרובים.

כזכור, הרמקול כולל בתוכו את המסייעת ביקסבי (Bixby) ונועד להתחרות במוצרים השונים בקטגוריה כמו Google Home ו-Amazon Echo. הוא מעוצב בצורה עגלגלה זאת בשל העובדה כי הוא נושא 6 רמקולים המיועדים להוציא שמע לכל כיוון אפשרי, אפילו מטה, ושמונה מיקרופונים שיכולים לשמוע פקודות מכל נקודה בחדר.

Galaxy Home יאפשר כמובן לקבל פקודות והוראות מהמשתמש ולהגיב בהתאם ליכולות של המסייעת ביקסבי, ובנוסף לשלוט בכל מוצרי הבית החכם של סמסונג, ה-SmartThings. מדובר כפי הנראה ברמקול איכותי, כך שמחירו לא יהיה זול שנועד להתחרות במוצרים בקצה העליון של הקטגוריה, כדוגמת ה-Google Home Max וכמובן ה-HomePod של אפל (Apple), המתומחרים ב-399 דולרים ו-349 דולרים, בהתאמה.