סמסונג (Samsung) מפתחת רמקול חכם נוסף לצד ה-Galaxy Home שהוצג בחודש אוגוסט האחרון, אך טרם הגיע למדפי החנויות. לפי הדיווח בנושא, שני הרמקולים – המבוססים על שירותי הסייענית הדיגיטלית ביקסבי (Bixby) – ישווקו בסופו של דבר במקביל, כאשר הם פונים לקהלי יעד שונים לחלוטין.

ה-Galaxy Home, שכאמור כבר נחשף, הוא רמקול בצורת קונוס המצויד בשישה רמקולים המפזרים את הסאונד לכיווניים שונים, שמונה מיקרופונים וסאב-וופר. למרות שמחירו הרשמי טרם נחשף, אין כמעט כל ספק כי מדובר ברמקול יקר שנועד להתחרות במוצרים בקצה העליון של הקטגוריה, כדוגמת ה-Google Home Max וכמובן ה-HomePod של אפל (Apple), המתומחרים ב-399 דולרים ו-349 דולרים, בהתאמה.

הרמקול השני של סמסונג, כך לפי הדיווח, הוא מוצר זול בהרבה שנועד להתחרות בקצה השני של קטגוריית הרמקולים החכמים, שם מציעות יצרניות כדוגמת גוגל (Google) ואמאזון (Amazon) רמקולים קומפקטיים במחירים של 49 דולרים ופחות. לא ברור כיצד בדיוק ישתנה המפרט מה-Galaxy Home על מנת שניתן יהיה למכור את הרמקול במחיר כזה, אם כי ברור שהדגש יהיה פחות על איכות צליל מעולה, ויותר על שירותי ביקסבי ומענה לפקודות קוליות.

שני הרמקולים טרם זכו לתאריך יציאה רשמי, אם כי סביר שסמסונג תמסור פרטים נוספים עליהם בתערוכת CES 2019 שצפויה להיערך בעוד כשבוע בלאס-וגאס.