שירות המסרים המידיים של סמסונג, ה-ChatOn שהוכרז בחודש אוגוסט הושק כעת וזמין להורדה.  השירות הדומה לשל iMessage של אפל, BBM של RIM וכו', מאפשר לתקשר בין משתמשי סמסונג השונים דרך חיבור ה-Data. האפליקציה תספק מענה לכל מה קיים עד עכשיו בתוכנות השונות: שיתוף סרטונים, תמונות, אנשי קשר, צ'אט קבוצתי וכו', בנוסף, כמובן, לצ'אט אחד על אחד.

לעומת iMessage של אפל, ה-ChatOn זמינה באנדרואיד, bada 2.0, בטלפונים של סמסונג ובעתיד גם ב-iOS וב-Black Berry. בנוסף לאופציות הרגילות, סמסונג הוסיפה פיצ'ר משלה: למי שאין ברשותו את האפליקציה, יוכל דרך המחשב להתחבר לאתר מסוים ודרכו לדבר גם כן עם חברים.

בטלפונים של סמסונג, שאינם סמארטפונים, יהיו הפיצ'רים הבאים: הודעות טקסט, תמונות, פגישות (לוח שנה) ושיתוף אנשי קשר ואילו בסמארטפונים יהיו פיצ'רים נוספים כמו פרופיל אישי לכל אחד שבו ניתן יהיה להגיב, לשלוח הודעות הכוללות טקסט ואודיו ביחד ולצפות בדירוג שלהם – "Interaction Rank", כלומר דירוג של כמה הם פעילים. אפשרות נוספות וייחודית היא לשלוח ציורים ואנימציות.

האפליקציה זמינה כבר להורדה בחנות האפליקציות של האנדרואיד בחינם. על מנת להריץ אותה עליכם להחזיק במכשיר אנדרואיד בגרסה 2.2 או 2.3. לבעלי טלפונים שאינם סמארטפונים (bada) של סמסונג, זמינה בחנות האפליקציות של סמסונג.  (מקור)