כמה אנחנו נהנים לצ'וטט עם חברים דרך מכשיר הסמארטפון שלנו. Viber, WhatsApp, סקייפ, מסנג'ר ועוד עשרות אפליקציות ושירותים חברתיים המאפשרים לנו לעשות זאת בקלות והכי חשוב –  בחינם.

עוד אחת שמצטרפת למשוואה היא סמסונג ומשיקה שירות שיחות בשם ChatON שייתמך ברוב הפלטפורמות הסלולריות – אנדרואיד, Windows Phone, Bada, מחשב ואף iOS. עם ChatON תוכלו לצ'וטט עם חברים במקום לשלוח SMS, לשלוח תמונות, לשתף את מיקומכם, לשלוח קליפים וגם לבצע שיחת ועידה בצ'ט. סמסונג מתכננת לספק את האפליקציה יחד עם כל מכשיר ולמי שאין מכשיר סמסונג היא תאפשר לצ'וטט דרך ממשק וובי הן למשתמשי PC והן למכשירים אחרים שיוכלו לגלוש לאתר.

ChatON יתמוך ב-120 מדינות וב-62 שפות שונות ובכך מתחרה סמסונג בשירותים המובילים כמו ה-Blackberry Messenger, השירותים החברתיים ובקרוב גם ה-iMessage של אפל.

גם אם נרצה או לא, לסמסונג יתרון ברור כאשר האפליקציה תגיע מותקנת מראש, אך האם יש עוד מקום לשירות הודעות כשיש כל כך הרבה שירותים דומים? צפו בודיאו בהמשך ותחליטו בעצמכם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.