בסמסונג (Samsung) ממש רוצים שנשתמש ב-Bixby, המסייע האישי של החדש של החברה, המגיע מובנה במכשירי ה-Galaxy S8 ו-S8 Plus ומאפשר לבצע פעולות שונות באמצעות פקודות קוליות. למסייע גם הוקדש כפתור ייעודי בצד המכשיר לגישה מהירה, אולם בסמסונג החליטו לא לאפשר לשנותו ולמפות את הכפתור מחדש לשימושים אחרים.

למרות שבסמוסנג מעולם לא תמכו באפשרות לשנות את הייעוד של הכפתור באופן מובנה דרך בגדרות הממשק, משתמש זריז מצא כי בעזרת האפליקציהAll In One Gestures, אשר עושה שימוש באפשרויות הנגישות של מערכת ההפעלה אנדרואיד, ניתן למפות מחדש את כפתור הייעודי להפעלת Bixby לטובת הפעלה של כל יישום צד שלישי. המשתמש אף העלה סרטון בו הוא מראה על יחידת הדגמה בחנות כיצד הכפתור הייעודי של Bixby מציג את מסך הכרטיסיות של Google Now.

בסמסונג 'לא אהבו' מהאפשרות להתעלם באופן כמעט מוחלט מהמסייע האישי, שמהווה את אחד מחידושי התוכנה שמייחדים את מכשירי ה-S8. בעדכון התוכנה האחרון ששיחררה היצאנית נחסמה האפשרות המדוברת.

בפורום המפתחים XDA מציינים כי בוצע שינוי למערכת ההפעלה בה האירוע של לחיצה על הכפתור נרשמת ומבוצעת לפני ההגעה אל שירות הנגישות של מערכת ההפעלה של מערכת ההפעלה, כך שכרגע נראה כי ללא הרשאות מנהל מערכת (Root) – לא יהיה ניתן לשנות את התנהגות הכפתור.

וידאו: כפתור ה-Bixby מפעיל את Google Now