לאחר שמועות רבות, סמסונג (Samsung) חשפה הלילה את ההיצע החדש שלה למוצרי הכושר והספורט הלבישים: Gear Fit 2 הוא צמיד הספורט הוא בדומה למה שציפינו לאור השמועות הרבות בחודשים האחרונים וממשיכו של Gear Fit הראשון ואיתו נחשף גם Gear IconX, אוזניות אלחוטיות קטנות וזעירות המשלבות מד דופק.

Gear Fit 2

נתחיל עם Gear Fit2, המזכיר בעיצוב את הדגם הקודם, אך הפעם מסך ה-AMOLED קמור יותר וצורתו של הצמיד עגולה ללא פינות בולטות. יש לו את אותן הפונקציות כמו ניהול פעילויות ספורט, ספירת צעדים, קבלת התראות והצגתן ישירות על מסך המגע, כולל מענה מהיר ואפליקציות שונות. בנוסף, יש לו מד דופק בגבו ומקלט GPS, כך שהוא יוכל להציג את מסלול הפעילות על גבי האפליקציה S Health של סמסונג.

סמסונג ממשיכה עם מערכת Tizen והשעון זכה לממשק רענן ובעיצוב חדש והוא רץ על שבב כפול ליבה 1 ג’יגה-הרץ לצד אחסון פנימי של 4 ג’יגה-בייט וסוללה של 200 מיליאמפר/שעה, המספקת לדברי סמסונג כשלושה ימי שימוש או כחמישה ימי המתנה. המסך בגודל 1.44 אינץ’ והצמיד חסין למים ואבק בתקן IP68.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=SHK5SAHj1ZE

Gear IconX

הצטרפו להכרזה אלו האוזניות, Gear IconX המציגות עיצוב מסקרן במיוחד, זאת לאור העובדה כי הן לא מחוברות אחת לשנייה בכבל אלא הן אלחוטיות לגמרי. האוזניות פועלות בטכנולוגיית Bluetooth ומביאות מספר יכולות גם כן לחובבי הספורט כמו מעקב אחר צעדים ומדידת דופק באמצעות חיישן המוטמע בתוכן ונתונים המועברים לאפליקציית S Health גם כן.

קרא עוד:  ירידת מחיר: צמיד Mi Band 4 של שאומי ב-26 דולרים

הן גם מספקות פתרון חביב להאזנה למוזיקה ובזכות האחסון הפנימי של 4 ג’יגה-בייט (3.5 ג’יגה-בייט בפועל), ניתן לאחסן בהן שירים ולהאזין בזמן הפעילות על ידי העברת הקבצים דרך המחשב או בטלפון (במכשירי גלקסי בלבד). ניתן להעביר שירים על ידי לחיצה בכפתורי המגע הממוקמים בדופן החיצונית של האוזניות והסוללה תספק עד 3.5 שעות האזנה רציפות, או לחלופין, שעה וחצי של הזרמת המוזיקה דרך הטלפון.

Gear Fit2 יימכר החל מהחודש במחיר של 180 דולר, מחיר של Gear IconX עדיין לא פורסם והאוזניות צפויות להגיע לקראת חודשי הקיץ.

עדכון: סקירה: Gear IconX – רק אוזניות ספורט, אבל מצוינות

https://www.youtube.com/watch?v=_Qto3jm36Tw