הפטנט לשעון החכם של סמסונג , ה-Galaxy Gear

אתר הטכנולוגיה SamMobile,  מאשר בעזרת מקורותיו כי סמסונג (Sasmsung) אכן תציג את השעון החכם החדש שלה, ה-Galaxy Gear, ביריד ה-IFA, באירוע ה-Unpacked שסמסונג תקיים יומיים לפני תחילתו הרשמית של היריד  ב-4 לספטמבר, בכך הוא מאשר את השמועות הקודמות שהשעון יוצג יחד עם ה-Galaxy Note III באותו האירוע.  ה-Galaxy Gear עומד לשמש כאביזר לביש אשר יסתנכרן וייתמשק עם מכשירי החברה, אולם אין יודעים עדיין מה עיצובו הסופי, ויש השערות כי סמסונג תציג לראשונה מסך גמיש בשימוש מסחרי.

השמועות על השעון החכם של סמסונג החלו עוד בפברואר, כאשר דווח כי סמסונג עובדת על שעון חכם  ששמו אמור להיות Galaxy Altius. ניתן להסיק מהעובדה שהוא ישתייך למשפחת מכשירי הגלקסי שהשעון החכם יגיע עם מערכת הפעלה אנדרואיד. עם הזמן השמועות על השעון, על שמו ועל תכולתו הלכו וגדלו ובשבועות האחרונים השם העיקרי שרץ ברשת הפך ל-Galaxy Gear.

השמועות על שעונים חכמים מהחברות השונות לא פוסקות לאחרונה ומיטב החברות כבר הביעו עניין בשעון חכם – לאחרונה דווח שגוגל עובדת על שעון חכם וגם שמיקרוסופט בעניין, סוני כבר השיקה את הגרסה השניה של השעון החכם שלה, ה-SmartWatch 2, ופרויקט הקיקסטר Pebble כבר רשם מספר מכירות מצליח… אך מה עם אחת היצרניות הגדולות בשוק, סמסונג? כמו שניתן היה לצפות, המתכנתים של סמסונג לא ישבו בצד ונחו בעוד השמועות על ה-iWatch של אפל הולכות וגוברות. נאלץ לחכות לאירוע ההכרזה שיערך עוד פחות מחודש, ורק אז נוכל לגלות מה באמת יהיה בשעון החכם של סמסונג.

קרא עוד:  שאומי השיקה את השואב הרובוטי Mijia 1S, שיפור משמעותי ביכולות הניקוי
הפטנט לשעון החכם של סמסונג , ה-Galaxy Gear