השעון החכם של סוני

אנחנו לא בטוחים מה הולך להיות כל כך “לוהט” בשעונים החכמים המתקרבים אלינו בצעדי ענק, אבל אם כל החברות הגדולות עוסקות בדבר, כנראה שזה הולך להיות מעניין. על פי מקור המצוי בשרשרת האספקה, סיפק ל-Wall Streen Jornal פרטים אודות שעון חכם מבית יצרנית החומרה החדשה-ישנה – מיקרוסופט.

לפי הדיווח, מיקרוסופט כבר בשלבי פיתוח מתקדמים ומדובר בשעון חכם ולביש בעל מסך מגע 1.5 אינצ’ אשר יוכל להתחבר עם מכשיר סמארטפון ויכיל טכנולוגיות מתקדמות אחרות. השעון של מיקרוסופט יהיה מכשיר המכוון לאנשים המוצאים את הסמארטפונים כגדולים עבורם: “אנחנו רואים דרישה הולכת וגוברת לגאדג’טים לבישים בזמן שהסמארטפון הפך לגדול מידי להסתובב עימו”, אמר האנליסט וונלי וואנג. “שעון חכם המסונכרן לסמארטפון ומכשירים אלקטרונים אחרים יכול להיות אטרקטיבי ללקוחות”.

מיקרוסופט, כמקדמת הכמעט בלעדית (עם עזרה של נוקיה) של מערכת ה-Windows Phone רואה כי חברות רבות פועלות על שעונים חכמים. אפל עבור ה-iOS, גוגל וסמסונג לאנדרואיד ועוד יצרניות מוכרות פחות. לכן אין זה פלא כי היא מעוניינת להציע פתרון גם לרוכשים את המכשירים הפועלים על מערכת ההפעלה שלה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.