הרעיון של RIM לאפשר הפעלת אפליקציות אנדרואיד על גבי ה-BlackBerry PlayBook הוא כנראה אחד הדברים היותר חכמים שעשתה בתקופה האחרונה (כי היו לא מעט טעויות בדרך). החברה מציגה באירוע BlackBerry World את היישום Android Player שיפעיל לכם את האפליקציות המוכרות מהאנדרואיד על גבי הטאבלט בצורה כזו שלא אמורה להיות מורכבת או איטית. היישום מדמה את גרסת האנדרואיד Gingerbread 2.3  כשישודרג בהמשך גם ל-Honeycomb אך זה תלוי בגוגל ועניין הקוד הפתוח שעדיין לא הופץ לקהילה. בנוסף, המפתחים ידרשו לקודד את הקובץ מחדש לסיומת BAR במקום APK, זאת לאחר ש-RIM תוסיף תוספות לערכת הפיתוח של האנדרואיד.

בוידאו בהמשך מציגה החברה את האפשרות החדשה עם ממשק ייעודי ומספר אפליקציות שפועלות דרכו, ונראה כי הם פועלות חלק אך מכיוון שאין בטאבלט כפתור חזרה, תמצאו כפתורים ווירטואליים במקום. עוד הציגה גם את יישום ה-email והלוח שנה שנראים בעלי ממשק נוח למדי.

המכשיר החל להימכר רק לאחרונה בארה”ב במחיר של $499 לגרסת WiFi עם 16GB אחסון, ויקפץ בעוד $100 לכל הכפלה בנפח עד 64GB במחיר $699.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.