לנובו (Lenovo), היצרנית הסינית שרכשה את חטיבת המובייל של מוטורולה (Motorola), עומדת להכריז כבר בחודש הבא על מכשיר בעל מסך מתקפל הנושא את שם המותג RAZR – כך לפי דיווח המתפרסם בעיתון הוול סטריט ז׳ורנל. לעיתון אין שום פרט נוסף לגבי המכשיר, למעט הערכה לגבי מחירו: לא פחות מ-1,500 דולרים.

למרות המחיר הגבוה, צופה לנובו לייצר ולמכור לא פחות מ-200,000 יחידות של המכשיר החדש. הערכה אופטימית זו נשענת ככל הנראה על כוחו של מותג RAZR הנוסטלגי. אומנם חלפו כבר שנים מאז נראה לאחרונה בשוק מכשיר הנושא שם זה, אך בשנות ה-2000 היו מכשירי המותג בין המובילים והמצליחים בשוק הסלולר, ונמכרו לאורך חייהם במאות מיליוני יחידות ברחבי העולם. עיצובם הייחודי הפך לסימן ההיכר של מוטורולה, ולקו עיצובי מוביל בתעשייה עד רגע תחילת עידן הטלפון החכם.

Image result for MOTOROLA RAZR
תמונת קונספט:

בעוד שלפי הדיווח ה-RAZR החדש יצויד במסך מתקפל, עדיין לא ברור האם מדובר במכשיר דמוי צדפה, כדגמי המותג הנוסטלגיים, או בעיצוב המזכיר יותר מכשיר טלפון חכם מודרני (עם קיפול המאפשר להפוך אותו למעין טאבלט, בדומה לדגם האבטיפוס שהוצג על ידי סמסונג לאחרונה). לא נותר עוד זמן רב עד שכל הפרטים הללו יחשפו, שכן כאמור מתכננת לנובו להכריז על המכשיר במהלך חודש פברואר הקרוב.