קוואלקום (Qulacomm), לפי פוסט שהעלתה לעמוד ה-Wiebo שלה, עומדת להציג ב-2 באוגוסט את Adreno Turbo. מדובר בפתרון שמיועד לספק סביבה ממוטבת להרצת משחקים בטלפונים חכמים ושאר מכשירים המבוססים המבוססים על המערכות של שבב המתקדמות של החברה.

בדומה ל-GPU Turbo שהציגה לאחרונה וואווי (Huawei), גם המטרה של Adreno Turbo תהיה לאפשר למשחקים לרוץ מהר יותר, חלק יותר, באופן חכם יותר ובלי לגרום להתחממות יתר של המכשירים.

יחד עם הדיווחים על כך שגם סמסונג (Samsung) מפתחת טלפון ייעודי למשחקים, מדובר בעוד חיזוק למגמה שמנסה להפוך את הטלפונים המתקדמים יותר למכונות משחק של ממש.

מעבר לטיזר לא סיפקה קוואלקום פרטים נוספים, כך שלא ברור האם מדובר בשבב נוסף שיוצרף למערכת על שבב או עדכון תוכנה שיאפשר את מצב הטורבו גם בשבבי ה-Adreno שמשולבים כבר ב-Snapdragon 845 או שמדובר בפיתוח לקראת Snapdragon 855 שאמור להגיע לשוק כבר בסוף השנה הנוכחית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.