בעלי Huawei P20 או Mate 10? יש לכם סיבה להתרגש: בוואווי (Huawei) פרסמו את כי יפרסו בקרוב עדכון הכולל בתוכו את יכולת ה-'GPU Turbo' למכשירי החברה, כשהמכשירים המוזכרים לעיל הם המכשירים הראשונים לקבל את שיפור הביצועים כבר בחודש אוגוסט.

יכולת ה-GPU Turbo שהוצגה לראשונה ב-Honor 10 המבוסס על ערכת השבבים Kirin 970, מאפשר שיפור הביצועים בזכות התאמה טובה יותר בין התוכנה לערכת השבבים. וואווי טוענת כי בזכות הסרת חסמים וטיפול בצווארי בקבוק הם הצליחו להביא לשיפור משמעותי הן במשחקים כמו PUBG Mobile או Legends: Bang Bang והן בתפעול השוטף של מערכת ההפעלה: "עם עדכון ה-GPU Turbo מותקן, יעילות העיבוד הגרפי זוכה לשיפור של עד 60 אחוזים ואילו צריכת החשמל הכוללת של ערכת השבבים יורדת ב-30 אחוזים".

כל דגמי ה-Mate 10 ו-P20 יקבלו את העדכון, לרבות ה-Mate 10, Mate 10 Pro ו-Mate RS וכן Huawei P20, P20 Pro. כחודש לאחר מכן, בספטמבר, ייפרס העדכון גם לדגמי ה-Huawei P20 Lite, Mate 10 Lite, Nova 2i, P Smart ודגם ה-Y9 שהושק בשנת 2018. כשהמכשירים האחרונים לקבל את העדכון הם דגמי הדגל של השנה הקודמת – Huawei P10, P10 Plus, Mate 9 ו-Mate 9 Pro.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.